T-Soft Nebim SQL Veritabanı Sorgu ve SP Hazırlama Hizmeti

T-Soft ile Nebim V3 ERP SQL Veritabanı Sorgu hazırlama hizmetine neden ihtiyaç duyarsınız?

– T-soft standartlarına uygun şekilde çalışmak zorundasınız. Dolayısıyla hazırlanacak sorgularınız T-Soft Standartlarında yapılmaktadır.
– T-Soft size sorguları vermez sadece Nebim V3 ERP Integtrator uygulamasından çekecekleri Json Modelleri verir. Sorgunuzu bu standartlarda hazırlarsınız.
– T-Soft Nebim V3 ERP Entegrasyon sürecinizin hızlanmasına katkıda bulunur.
Bu hizmete neler dahildir.

– Ana ürün Kartını ve fotoğraf dizinini bilgilerinin Nebim V3 ERP den T-Soft a gönderimi için gerekli SP (stored procedures) hazırlanması.
– Ürün varyantlarının ve barkodlarının, Stok Bilgilerinin, PSF fiyatlarının Nebim V3 ERP den T-Soft a gönderimi için gerekli SP (stored procedures) hazırlanması.
– Ürün kategorilerinin Gönderimi için ZT Tablo üzerinde Menü yapısının Kurulması ve Nebim V3 ERP den T-Soft a gönderimi için gerekli SP (stored procedures) hazırlanması.
– Şayet Nebim V3 ERP üzerinde çoklu dil kullanılıyorsa Nebim V3 ERP den T-Soft a gönderimi için gerekli SP (stored procedures) hazırlanması.
– Esnek Fiyat Uygulaması kullanılıyorsa Nebim V3 ERP den T-Soft a gönderimi için gerekli SP (stored procedures) hazırlanması
– Çoklu depo envanteri ve bu envanterin websitenize gönderilmesi için gerekli SP (stored procedures) hazırlanması

– Fiyat Teklifi almak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanız yeterlidir.